Statik Regülatör Nedir

Günümüzde elektrik cihazların hassasiyeti regülatör teknolojisinde de bir takım yenilikleri beraberinde getirmiştir.

Daha hızlı voltaj regülatörleri kullanmak regülasyon hızını artırmak voltajı mili saniye gibi düşük bir zaman diliminde stabilize edebilmek bir gereklilik olmuştur. FCM Statik regülatör sistemleri içerisinde tamamen elektronik olarak çalışan regülasyon ünitesi ile kritik cihazlarınıza üstün performans sağlar.

Trifaze statik regülatör olarak  30 kva statik regülatör sisteminden 2000 kva statik regülatör sistemine ulaşmak mümkündür. Bir çok sanayi kuruluşunun en önemli sorunlarından biri olan elektrik voltajındaki istikrarsız dalgalanmalar günümüz hassas elektronik sistemleri için ciddi bir tehlike oluşturmaktadır.

Ülkemizin enerji alt yapısı konusunda uzun yılların verdiği bilgi birikimi ile detajlı bilgi sahibi olan FCM Regülatör sistemleri klasik servo regülatör sistemlerine göre çok daha hızlı statik voltaj regülatörü sistemini geliştirmiştir. 2004 Yılından bu yana bir çok alanda ve saha test edilen ürünlerimiz üstün performansı ve hızlı voltaj düzenleme özelliği ile kendi alanında tercih edilen bir konuma ulaşmıştır.

Statik Regülatör fiyatları

Klasik servo regülatör ve mikroişlemcili regülatör sistemlerine göre %60 daha maliyetli olan statik regülatör sistemleri işlevselliği bakımından bu farkın hakkını verebilmektedir.  Binlerce dolarlık yatırımlarınızı korumak için kullandığınız regülatör sistemleri içerisinde en güvenilir sistem kesinlikle statik regülatör sistemleridir.

Detaylı fiyat bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ups